Οι συζητήσεις του/της Nikolakakos Georgios (spartinos) (26)

Απαντήσεις σε συζητήσεις (21) Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

"Ωραιος και ευαισθητος Παντελη!!!"

Ο/Η Nikolakakos Georgios (spartinos) απάντησε στις Σεπ 20, 2013 στον/στην ΣΥΝΤΡΟΦΙΚΟ

2 Απρ 10, 2015
Απάντηση από τον/την Nefeli riga

"Ποσο δικιο εχεις Χρησταρα!!!"

Ο/Η Nikolakakos Georgios (spartinos) απάντησε στις Ιουν 5, 2013 στον/στην Μας ψεκάζουν?

4 Ιουλ 7, 2013
Απάντηση από τον/την Nefeli riga

"Καλησπερα Ιωαννα και καλως ηρθες στη γωνια μας!Θα ηθελα να σου πω πως ειναι καλυτερα…"

Ο/Η Nikolakakos Georgios (spartinos) απάντησε στις Ιαν 16, 2013 στον/στην Να πω απλά μια καλησπέρα!

4 Ιαν 18, 2013
Απάντηση από τον/την Nefeli riga

"Την κριτική σας δέχομαι  Όσο σκληρή κι αν είναι Στιχάκια γράφω της ζωής  Μα ποιητής…"

Ο/Η Nikolakakos Georgios (spartinos) απάντησε στις Ιαν 10, 2013 στον/στην Τι πιστεύετε για τα σχόλια στα ποιήματα ?

51 Απρ 14, 2013
Απάντηση από τον/την Κώστας

"Αξιζε, αξιζε!!!"

Ο/Η Nikolakakos Georgios (spartinos) απάντησε στις Ιαν 9, 2013 στον/στην ΤΟ ΓΡΑΜΜΑ -Ν- ΚΑΙ Η ΚΑΤΑΡΓΗΣΗ ΤΟΥ ...( Αξίζει να το διαβάσετε.!!)

17 Μαρ 15, 2014
Απάντηση από τον/την Ἰάνης Λὸ Σκόκκο

"Συμφωνώ φίλε μου στιχοπλάστη!!!Τα σχόλια είναι που κρατάνε ζωντανή τη γωνιά μας γιατ…"

Ο/Η Nikolakakos Georgios (spartinos) απάντησε στις Ιαν 9, 2013 στον/στην Τι πιστεύετε για τα σχόλια στα ποιήματα ?

51 Απρ 14, 2013
Απάντηση από τον/την Κώστας

"Καλο Φθινοπωρο λοιπον!!!"

Ο/Η Nikolakakos Georgios (spartinos) απάντησε στις Νοέ 11, 2012 στον/στην Καλὸ φθινόπωρο.

2 Νοέ 15, 2012
Απάντηση από τον/την NO

"Καλημέρα και καλώς ήρθες!  1)δεν είναι στα ελληνικά γιατί κάποιος πρέπει να το μετάφ…"

Ο/Η Nikolakakos Georgios (spartinos) απάντησε στις Αυγ 26, 2012 στον/στην ΚΑΝΟΝΕΣ

11 Σεπ 20, 2012
Απάντηση από τον/την Δημήτριος Γκόγκας

"Γιατί γράφω.Δεν ξέρω!!! Ίσως πουλώ την τρέλα μου Ίσως τα όνειρά μου Και ίσως την αγά…"

Ο/Η Nikolakakos Georgios (spartinos) απάντησε στις Ιουλ 21, 2012 στον/στην Εσύ γιατί γράφεις

18 Αυγ 17, 2012
Απάντηση από τον/την Ξένοιαστος Καβαλάρης

"Eνα απο τα πιο μεγαλα λαθη μας ειναι οτι γινομαστε ευκολα οπαδοι!!!Αριστεροι, Δεξιοι…"

Ο/Η Nikolakakos Georgios (spartinos) απάντησε στις Μάι 24, 2012 στον/στην Μπορούμε να κάνουμε κάτι;

11 Σεπ 16, 2012
Απάντηση από τον/την Πανος Κασελακης

RSS

Στατιστικά ιστοσελίδας


Βίντεο

Σήμα

Γίνεται φόρτωση...

Φόρουμ

ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΜΟΥ

Ξεκίνησε από τον/την Βαγγέλης Βουτσίνος 10 Φεβ. 0 Απαντήσεις

Η Ποίησή μου

Ξεκίνησε από τον/την Βαγγέλης Βουτσίνος 10 Φεβ. 0 Απαντήσεις

ἡ κατάρα τῆς Ἀθηνᾶς

Ξεκίνησε από τον/την Ἰάνης Λὸ Σκόκκο Ιουν 29, 2023. 0 Απαντήσεις

μαζὺ μὲ τὴν ἐπάνοδό μου, αὐτό

Ξεκίνησε από τον/την Ἰάνης Λὸ Σκόκκο. Τελευταία απάντηση από τον/την Ἰάνης Λὸ Σκόκκο Ιουν 19, 2023. 1 Απάντηση

© 2024   Created by Nikolakakos Georgios (spartinos).   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης

SEO Services