Οι συζητήσεις του/της ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ (14)

Απαντήσεις σε συζητήσεις (11) Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

"Ένα πολύ ωραίο θέμα για συζήτηση είχε δημοσιεύσει ο φίλος Βάιος παλιότερα.Γιατί ασχο…"

Ο/Η ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ απάντησε στις Ιαν 17, 2013 στον/στην Τι πιστεύετε για τα σχόλια στα ποιήματα ?

51 Απρ 14, 2013
Απάντηση από τον/την Κώστας

"Φίλε Δημήτρη στα πλαίσια της κριτικής επέτρεψε μου να θεωρώ απαράδεκτη την απόφαση σ…"

Ο/Η ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ απάντησε στις Ιαν 17, 2013 στον/στην Τι πιστεύετε για τα σχόλια στα ποιήματα ?

51 Απρ 14, 2013
Απάντηση από τον/την Κώστας

"Πολύ ωραίο το θέμα που άνοιξες φίλε αν και πολύ σύνθετο. Ξεκινώντας από τους λόγους…"

Ο/Η ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ απάντησε στις Ιαν 13, 2013 στον/στην Τι πιστεύετε για τα σχόλια στα ποιήματα ?

51 Απρ 14, 2013
Απάντηση από τον/την Κώστας

"Μπράβο σου Νεφέλη που το ανάρτησες. Είναι αυτό που γράφεις αξίζει να το διαβάσουμε,π…"

Ο/Η ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ απάντησε στις Ιαν 12, 2013 στον/στην ΤΟ ΓΡΑΜΜΑ -Ν- ΚΑΙ Η ΚΑΤΑΡΓΗΣΗ ΤΟΥ ...( Αξίζει να το διαβάσετε.!!)

17 Μαρ 15, 2014
Απάντηση από τον/την Ἰάνης Λὸ Σκόκκο

"Αν δε νοιαστούν οι ταπεινοίγι αυτό που είναι ταπεινόποτέ δε θα υψωθούν."

Ο/Η ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ απάντησε στις Δεκ 2, 2012 στον/στην Μ. Μπρεχτ - Γερμανικό εγχειρίδιο πολέμου (απόσπασμα) -

2 Δεκ 5, 2012
Απάντηση από τον/την Βαιος Μεταξογιεννης

"Εγώ θα ξαναπώ αυτά που έλεγα το Μάρτη Εάν πιστεύεις πως όσοι κατέστρεψαν τη ζωή σου…"

Ο/Η ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ απάντησε στις Νοέ 8, 2012 στον/στην Την 'Κάτσαμε"

3 Νοέ 11, 2012
Απάντηση από τον/την ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

"Νομίζω κατά συνέπεια πως οι χρησιμοποιούντες αποκλειστικά ελεύθερο στίχο δεν είναι π…"

Ο/Η ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ απάντησε στις Σεπ 23, 2011 στον/στην Πρόσκληση προς τους φίλους και συγγραφείς παραδοσιακής έμμετρης ποίησης

24 Νοέ 25, 2021
Απάντηση από τον/την Δημήτρης Φάββας

"Αγαπητε Δημητρη νομιζω οτι ο Στιχοπλαστης απαντησε σχεδον σε ολα   Νομίζω κατά συνέπ…"

Ο/Η ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ απάντησε στις Σεπ 20, 2011 στον/στην Πρόσκληση προς τους φίλους και συγγραφείς παραδοσιακής έμμετρης ποίησης

24 Νοέ 25, 2021
Απάντηση από τον/την Δημήτρης Φάββας

"Φίλε  Νίκο από τα γραπτά σου και μόνο φαίνεται πόσο την αγαπάς την ποίηση αγωνιάς κα…"

Ο/Η ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ απάντησε στις Σεπ 18, 2011 στον/στην Πρόσκληση προς τους φίλους και συγγραφείς παραδοσιακής έμμετρης ποίησης

24 Νοέ 25, 2021
Απάντηση από τον/την Δημήτρης Φάββας

"οι κινεζοι νομιζω λενε μια εικονα χιλιες λεξεις η ποιηση ειναι το ακριβως αντιθετο μ…"

Ο/Η ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ απάντησε στις Αυγ 15, 2011 στον/στην Τι είναι ποίηση?

37 Μάι 22, 2012
Απάντηση από τον/την Αρτέμης Αξαρλής

RSS

Στατιστικά ιστοσελίδας


Βίντεο

Σήμα

Γίνεται φόρτωση...

Φόρουμ

ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΜΟΥ

Ξεκίνησε από τον/την Βαγγέλης Βουτσίνος 10 Φεβ. 0 Απαντήσεις

Η Ποίησή μου

Ξεκίνησε από τον/την Βαγγέλης Βουτσίνος 10 Φεβ. 0 Απαντήσεις

ἡ κατάρα τῆς Ἀθηνᾶς

Ξεκίνησε από τον/την Ἰάνης Λὸ Σκόκκο Ιουν 29, 2023. 0 Απαντήσεις

μαζὺ μὲ τὴν ἐπάνοδό μου, αὐτό

Ξεκίνησε από τον/την Ἰάνης Λὸ Σκόκκο. Τελευταία απάντηση από τον/την Ἰάνης Λὸ Σκόκκο Ιουν 19, 2023. 1 Απάντηση

© 2024   Created by Nikolakakos Georgios (spartinos).   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης

SEO Services