Οι συζητήσεις του/της ΚΛΕΑΡΧΟΣ (17)

Απαντήσεις σε συζητήσεις (16) Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

"Καλημέρα Δημήτριε....για να μην παρεξηγιόμαστε και χωρίς λόγο,δεν θεώρησα ποτέ ότι δ…"

Ο/Η ΚΛΕΑΡΧΟΣ απάντησε στις Νοέ 10, 2012 στον/στην Σεβασμός της προσπάθειας κάθε καλλιτέχνη.

56 Νοέ 10, 2012
Απάντηση από τον/την Δημήτριος Γκόγκας

"Γεια σου Δημήτριε....απλά θα έλεγα ότι δεν παρακολουθώ κάθε σου κριτική σε άλλους φί…"

Ο/Η ΚΛΕΑΡΧΟΣ απάντησε στις Νοέ 8, 2012 στον/στην Σεβασμός της προσπάθειας κάθε καλλιτέχνη.

56 Νοέ 10, 2012
Απάντηση από τον/την Δημήτριος Γκόγκας

"   Μια καλημέρα σε όλους. Συμφωνώ  σε γενικές γραμμές και με τους δύο,απλά θα ήθελα…"

Ο/Η ΚΛΕΑΡΧΟΣ απάντησε στις Νοέ 2, 2012 στον/στην Σεβασμός της προσπάθειας κάθε καλλιτέχνη.

56 Νοέ 10, 2012
Απάντηση από τον/την Δημήτριος Γκόγκας

"Φίλε Νικόλα να είσαι καλά.....απλά έγραφα και γράφω πάντα αυτά που πιστεύω χωρίς περ…"

Ο/Η ΚΛΕΑΡΧΟΣ απάντησε στις Σεπ 19, 2012 στον/στην Σεβασμός της προσπάθειας κάθε καλλιτέχνη.

56 Νοέ 10, 2012
Απάντηση από τον/την Δημήτριος Γκόγκας

" Νομίζω ότι όλοι έχετε δίκιο στους συλλογισμούς σας,απλά να προσθέσω ότι ζούμε σε έν…"

Ο/Η ΚΛΕΑΡΧΟΣ απάντησε στις Ιαν 11, 2012 στον/στην Σεβασμός της προσπάθειας κάθε καλλιτέχνη.

56 Νοέ 10, 2012
Απάντηση από τον/την Δημήτριος Γκόγκας

"XAXAXAXAXAXAXA ωραίος Ρουμελιώτης....σωστό ζαγάρι από κει σιαπάν....."

Ο/Η ΚΛΕΑΡΧΟΣ απάντησε στις Νοέ 30, 2010 στον/στην Σεβασμός της προσπάθειας κάθε καλλιτέχνη.

56 Νοέ 10, 2012
Απάντηση από τον/την Δημήτριος Γκόγκας

"χαχαχαχαχαχαχαχα.......δεν μπορώ να μην τους απαντώ εγώ φίλε μου...ξέρεις γιατί;;;;;…"

Ο/Η ΚΛΕΑΡΧΟΣ απάντησε στις Νοέ 29, 2010 στον/στην Σεβασμός της προσπάθειας κάθε καλλιτέχνη.

56 Νοέ 10, 2012
Απάντηση από τον/την Δημήτριος Γκόγκας

"Συμφωνώ φίλε μου.......Kaι εγώ σε αυτούς αναφέρομαι,αλλά όταν τους θυμάμαι,μου έρχετ…"

Ο/Η ΚΛΕΑΡΧΟΣ απάντησε στις Νοέ 29, 2010 στον/στην Σεβασμός της προσπάθειας κάθε καλλιτέχνη.

56 Νοέ 10, 2012
Απάντηση από τον/την Δημήτριος Γκόγκας

"Φίλε Μαράκο η δημιουργία δεν έχει να κάνει με λάθος ή όχι,θα μπορούσε να είναι κάπως…"

Ο/Η ΚΛΕΑΡΧΟΣ απάντησε στις Νοέ 29, 2010 στον/στην Σεβασμός της προσπάθειας κάθε καλλιτέχνη.

56 Νοέ 10, 2012
Απάντηση από τον/την Δημήτριος Γκόγκας

"Φίλε Γιάννη συμφωνώ και εγώ με τη σειρά μου με τις υπέροχες και ευαίσθητες χορδές πο…"

Ο/Η ΚΛΕΑΡΧΟΣ απάντησε στις Νοέ 29, 2010 στον/στην Σεβασμός της προσπάθειας κάθε καλλιτέχνη.

56 Νοέ 10, 2012
Απάντηση από τον/την Δημήτριος Γκόγκας

RSS

Στατιστικά ιστοσελίδας


Βίντεο

Σήμα

Γίνεται φόρτωση...

Φόρουμ

ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΜΟΥ

Ξεκίνησε από τον/την Βαγγέλης Βουτσίνος 10 Φεβ. 0 Απαντήσεις

Η Ποίησή μου

Ξεκίνησε από τον/την Βαγγέλης Βουτσίνος 10 Φεβ. 0 Απαντήσεις

ἡ κατάρα τῆς Ἀθηνᾶς

Ξεκίνησε από τον/την Ἰάνης Λὸ Σκόκκο Ιουν 29, 2023. 0 Απαντήσεις

μαζὺ μὲ τὴν ἐπάνοδό μου, αὐτό

Ξεκίνησε από τον/την Ἰάνης Λὸ Σκόκκο. Τελευταία απάντηση από τον/την Ἰάνης Λὸ Σκόκκο Ιουν 19, 2023. 1 Απάντηση

© 2024   Created by Nikolakakos Georgios (spartinos).   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης

SEO Services