Οι συζητήσεις του/της NO (37)

Απαντήσεις σε συζητήσεις (31) Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

"Φίλε Ιάνη είσαι φοβερός, με όλη την σημασία της λέξης!"

Ο/Η NO απάντησε στις Μαρ 30, 2013 στον/στην Τι πιστεύετε για τα σχόλια στα ποιήματα ?

51 Απρ 14, 2013
Απάντηση από τον/την Κώστας

"Φίλε Ιάνη σε ευχαριστώ πολύ για τα όσο υπέροχα μου γράφεις. Είναι γεγονός ότι στάθηκ…"

Ο/Η NO απάντησε στις Μαρ 25, 2013 στον/στην Ἑλληνικές σημαῖες στὶς Κυπριακές ἐκλογές

14 Μαρ 25, 2013
Απάντηση από τον/την Ἰάνης Λὸ Σκόκκο

"Η απάντηση του φίλου Ιάνη του πιο πάνω νήματος, που εδώ παραθέτω σαν ένθετη πιο κάτω…"

Ο/Η NO απάντησε στις Μαρ 24, 2013 στον/στην Ἑλληνικές σημαῖες στὶς Κυπριακές ἐκλογές

14 Μαρ 25, 2013
Απάντηση από τον/την Ἰάνης Λὸ Σκόκκο

"Φίλε Στιχοπλάστη, άσχετα με το τι είπες και το τι είπα, νομίζω ότι πρέπει να σταματή…"

Ο/Η NO απάντησε στις Ιαν 19, 2013 στον/στην Τι πιστεύετε για τα σχόλια στα ποιήματα ?

51 Απρ 14, 2013
Απάντηση από τον/την Κώστας

"Φίλε Στιχοπλάστη θα μπορούσα πολύ εύκολα, κατά την γνώμη μου, να αντικρούσω μία προς…"

Ο/Η NO απάντησε στις Ιαν 18, 2013 στον/στην Τι πιστεύετε για τα σχόλια στα ποιήματα ?

51 Απρ 14, 2013
Απάντηση από τον/την Κώστας

"Φίλε Δημήτρη μην με ευχαριστείς για τίποτα. Δεν έκανα κάτι για σένα, την γνώμη μου ε…"

Ο/Η NO απάντησε στις Ιαν 17, 2013 στον/στην Τι πιστεύετε για τα σχόλια στα ποιήματα ?

51 Απρ 14, 2013
Απάντηση από τον/την Κώστας

"Το θέμα είναι πολύ μεγάλο και ανεξάντλητο αφού κάθε λόγος έχει και τον αντίλογο του.…"

Ο/Η NO απάντησε στις Ιαν 17, 2013 στον/στην Τι πιστεύετε για τα σχόλια στα ποιήματα ?

51 Απρ 14, 2013
Απάντηση από τον/την Κώστας

"Χαίρομαι πραγματικά όταν εσύ με "ζαλίζεις" και λυπάμαι όταν δεν το κάνεις."

Ο/Η NO απάντησε στις Ιαν 12, 2013 στον/στην Πως γίνεται;

13 Ιαν 12, 2013
Απάντηση από τον/την Nefeli riga

"Νεφέλη μου τώρα τελευταία το ανακάλυψα το φόρουμ, από μία καλή μου φίλη που μου το σ…"

Ο/Η NO απάντησε στις Ιαν 12, 2013 στον/στην Πως γίνεται;

13 Ιαν 12, 2013
Απάντηση από τον/την Nefeli riga

"Φίλε Στιχοπλάστη κατ’ αρχή σε ευχαριστώ από καρδιάς για το ωραίο κλίμα της συζήτησης…"

Ο/Η NO απάντησε στις Ιαν 11, 2013 στον/στην Τι πιστεύετε για τα σχόλια στα ποιήματα ?

51 Απρ 14, 2013
Απάντηση από τον/την Κώστας

RSS

Στατιστικά ιστοσελίδας


Βίντεο

Σήμα

Γίνεται φόρτωση...

Φόρουμ

ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΜΟΥ

Ξεκίνησε από τον/την Βαγγέλης Βουτσίνος 10 Φεβ. 0 Απαντήσεις

Η Ποίησή μου

Ξεκίνησε από τον/την Βαγγέλης Βουτσίνος 10 Φεβ. 0 Απαντήσεις

ἡ κατάρα τῆς Ἀθηνᾶς

Ξεκίνησε από τον/την Ἰάνης Λὸ Σκόκκο Ιουν 29, 2023. 0 Απαντήσεις

μαζὺ μὲ τὴν ἐπάνοδό μου, αὐτό

Ξεκίνησε από τον/την Ἰάνης Λὸ Σκόκκο. Τελευταία απάντηση από τον/την Ἰάνης Λὸ Σκόκκο Ιουν 19, 2023. 1 Απάντηση

© 2024   Created by Nikolakakos Georgios (spartinos).   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης

SEO Services