Παιδιά συγνώμη που γράφω εδώ, δεν ξέρω αν είναι το κατάλληλο μέρος, αλλά δεν ήξερα και που αλλού να γράψω. Λοιπόν κατ' αρχή γεια σας. Κατά δεύτερο δυσκολεύομαι έως αδυνατώ να μπω στο πνεύμα του παρόντος forum. Μου θυμίζει facebook, με το οποίο δεν έχω και δεν θέλω να αποκτήσω καμία σχέση. Θέλω να πω δηλαδή ότι δεν ξέρω που θα πάω για να κάνω νέα καταχώρηση, από που μπορώ να σχολιάσω, να διορθώσω πιθανά ένα κείμενο μου και τέλος πάντων να συμμετάσχω σαν κανονικό μέλος στο forum αυτό. Μπορείτε να βοηθήσετε με κάποιο τρόπο; Τέλος και το κείιμενο αυτό δεν ξέρω αν αποστέλλεται με την "Προσθήκη συζήτησης". Το επιχειρώ και ίδωμεν.

Προβολές: 497

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Φίλε Πάνο ευχαριστώ για την απάντηση. Τα ερωτήματα μου όμως παραμένουν αναπάντητα. Εξηγούμαι, α) θέλω να αναρτήσω πχ. ένα ποίημα μου. Από πού το κάνω; Από την καταχώρηση ιστολογίου; β) θέλω να σχολιάσω την ανάρτηση κάποιου άλλου μέλους, από που το κάνω; Θα αρκεστώ στα δύο αυτά ερωτήματα μου και αν λύσω αυτά βλέπω και ξαναρωτώ για κάποια άλλα, αν υπάρχουν αναπάντητα. Δεν ρωτώ εσένα προσωπικά, μην το πάρεις σαν δέσμευση, απλά ήσουν ο μόνος που μου έκανες την τιμή να απαντήσεις, και εκμεταλλεύομαι την ευκαιρία να συνεχίσω την συζήτηση προς λύση των αποριών μου.

Κι εμένα δυστυχώς μου θυμίζει λιγάκι από facebook

Ενώ θα μπορούσε να είναι πολύ ενδιαφέρουσα σελίδα, οι χρήστες όσο έχει πάρει το μάτι μου, είναι σοβαροί

κι αυτό σπανίζει στα διάφορα φόρουμ και μέσα κοινωνικής δικτύωσης

παραταύτα, δεν μου πολυαρέσει το στήσιμο του site.

Δεν θεωρώ πως είναι ευγενικό αυτό που κάνω, ακόμη δεν πάτησα το πόδι μου, θα μου άρεσε όμως να εξελιχθεί στο μέλλον.

Με το που πάτησες το πόδι σου, μας πάτησες και τον κάλο και είμαστε και σοβαροί όπως μας λες. Τι να κάνουμε όμως, θα το δεχθούμε γιατί σε θέλουμε στην παρέα μας, και γιατί είμαστε ανοιχτοί σε προτάσεις άνθρωποι. Δεν θα κάνουμε τίποτα από αυτά που ζητάς,  αλλά θα σε ακούσουμε όσες φορές θες να μας τα πεις. (Δεν έχω καμία σχέση με τον διαχειριστή του forum και κάνω πλάκα.) Τελικά ίσως είμαι ο μόνος μη σοβαρός εδώ μέσα. Καλώς μας ήρθες Nana μας.

Καλώς σας βρήκα, ποιητές μου...

Σωστή η Παυλίνα. Δεν έχω ασχοληθεί και ελπίζω πως δεν θα το κάνω με το face. Αλλά το γνωρίζω και συμφωνώ με τις διαφορές που υπέδειξε η Παυλίνα. Εδώ μέσα το μεγάλο πλεονέκτημα του είναι ότι η άψυχη οθόνη του pc σου προσφέρει την ανωνυμία αν θες, την σιγουριά αλλά και την ξεδιαντροπιά του να πεις ότι γουστάρεις χωρίς να φοβάσαι τίποτα. Και περιέργως αυτή η ξεδιαντροπιά περνά σχεδόν ανεκμετάλλευτη,  αφού η μόνη χρήση που τις γίνεται είναι να εκφραζόμαστε όλοι ή σχεδόν όλοι ελεύθερα. Αντίθετα δεν την εκμεταλλεύτηκε κανείς επί κακού ποτέ, με αποτέλεσμα να διατηρείται ένα επίπεδο αξιοπρέπειας ζηλευτό, που μακάρι να μην το ματιάσω. (παιδιά δεν πιάνει το μάτι μου). Αυτό που νομίζω ότι λείπει από το forum αυτό, είναι η ζωντάνια. αλλά για αυτό θα ανοίξω άλλο θέμα κάποια στιγμή.

Θα συμφωνήσω με την Παυλίνα  ΣΕ ΟΛΑ. Ειμαι στο φεης ΚΑΙ  ΈΤΣΙ   ΕΊΝΑΙ ΑΚΡΙΒΏς. < Να μην γράψω τα ίδια. >

Όπως βλέπετε  κυκλοφορώ εδω μέσα, που είμαι χρόνια.  Εχω άλλους λόγους   που είμαι ακόμα εκει.  Μου προσφέρει επικοινωνία με τα παιδιά μου καθημερινή, όλα τα άλλα με αφήνουν αδιάφορη.

Τον τελευταίο καιρό απέχω και απο τα...καθημερινά τους.

Είπαμε οι λόγοι μου ειναι άλλοι.

Κραζων μου αν  ήσουν μέλος στο φεης θα έβλεπες τεράστια διαφορά. Να σου πω και κατι? οι ιδιοι , εμείς διαμορφώνουμε το...έδαφος. Ειμαι  και στους ΣΤΙΧΟΤΑΞΙΔΕΥΤΕΣ. και εκει επικρατεί  η σοβαρότητα. Τουλάχιστον  εγω δεν αντελήφθη κάτι.

Νεφέλη μου τώρα τελευταία το ανακάλυψα το φόρουμ, από μία καλή μου φίλη που μου το σύστησε. Όσο για το face είμαι λίγο μεγάλος για να ασχοληθώ και με αυτό. Αν το χρειαστώ επιστρατεύω την κόρη μου.

Εμενα ο γιός μου ηθελε να κανω εγγραφή, εγω δεν ήθελα, - είμαι μεγάλη του έλεγα-  Μεγάλους εχει  περισσότερο, θα δεις. Έτσι μου απάντησε, και γράφτηκα.  Πράγματι, έτσι είναι.  Και εγω  νόμιζα πως είναι για την νεολαία.  με εξυπηρετεί εκει που με ενδιαφέρει.  Κραζων μου, επαναλαμβάνω, οι ίδιοι, τα μελη  διαμορφώνουμε το...έδαφος. 

Σε  ζάλισα  σήμερα συγγνώμη.

Χαίρομαι πραγματικά όταν εσύ με "ζαλίζεις" και λυπάμαι όταν δεν το κάνεις.

Οι ΣΤΙΧΟΤΑΞΙΔΕΥΤΕΣ είναι  όπως ακριβώς και η Γωνιά μας.

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

Στατιστικά ιστοσελίδας


Βίντεο

Σήμα

Γίνεται φόρτωση...

Φόρουμ

ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΜΟΥ

Ξεκίνησε από τον/την Βαγγέλης Βουτσίνος 10 Φεβ. 0 Απαντήσεις

Η Ποίησή μου

Ξεκίνησε από τον/την Βαγγέλης Βουτσίνος 10 Φεβ. 0 Απαντήσεις

ἡ κατάρα τῆς Ἀθηνᾶς

Ξεκίνησε από τον/την Ἰάνης Λὸ Σκόκκο Ιουν 29, 2023. 0 Απαντήσεις

μαζὺ μὲ τὴν ἐπάνοδό μου, αὐτό

Ξεκίνησε από τον/την Ἰάνης Λὸ Σκόκκο. Τελευταία απάντηση από τον/την Ἰάνης Λὸ Σκόκκο Ιουν 19, 2023. 1 Απάντηση

© 2024   Created by Nikolakakos Georgios (spartinos).   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης

SEO Services