Οι συζητήσεις του/της Ἰάνης Λὸ Σκόκκο (89)

Απαντήσεις σε συζητήσεις (59) Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

"Χάρηκα ποὺ τὸ βρῆκα ἐδῶ. Ναί, ἀσφαλῶς - καὶ πάντα δίνω σημασία στὸ "ν" ποὺ δὲν τὸ πα…"

Ο/Η Ἰάνης Λὸ Σκόκκο απάντησε στις Μαρ 15, 2014 στον/στην ΤΟ ΓΡΑΜΜΑ -Ν- ΚΑΙ Η ΚΑΤΑΡΓΗΣΗ ΤΟΥ ...( Αξίζει να το διαβάσετε.!!)

17 Μαρ 15, 2014
Απάντηση από τον/την Ἰάνης Λὸ Σκόκκο

"Ἀμέσως θὰ τὸ μεταφέρω αὐτούσιο στὸ Φτού! Ἔ, ὄχι τέτοια κακὴ μέρα... Ἐξαιρετικὰ σπουδ…"

Ο/Η Ἰάνης Λὸ Σκόκκο απάντησε στις Ιαν 1, 2014 στον/στην Ιρένα Σέντλερ .!!!!

3 Ιαν 1, 2014
Απάντηση από τον/την Ἰάνης Λὸ Σκόκκο

"Τὸ πᾶν εἶναι ἡ ἀρχὴ. Ἐγὼ προσωπικὰ δὲν ξέρω πῶς θὰ ἐνίσχυα τέτοια προσπάθεια καὶ τὸ…"

Ο/Η Ἰάνης Λὸ Σκόκκο απάντησε στις Ιουλ 27, 2013 στον/στην Μᾶλλον θἄπρεπε κάτι τέτοιο. Ἕνα εἶδος συναυλίας.

6 Δεκ 3, 2013
Απάντηση από τον/την Nefeli riga

"Πρόσεχε, ἡ λέξη "παρεΐστικος-η-ο" ἔχει μόνον κακὸ νόημα. Ἐνῶ ἄν πεῖς: τῆς παρέας μας…"

Ο/Η Ἰάνης Λὸ Σκόκκο απάντησε στις Μαρ 30, 2013 στον/στην Τι πιστεύετε για τα σχόλια στα ποιήματα ?

51 Απρ 14, 2013
Απάντηση από τον/την Κώστας

"Νὰ πᾶς καὶ στὸ: Φτοὺ! Ἔ, ὄχι,  τέτοια κακὴ μέρα,  σήμερα!..."

Ο/Η Ἰάνης Λὸ Σκόκκο απάντησε στις Μαρ 25, 2013 στον/στην Ἑλληνικές σημαῖες στὶς Κυπριακές ἐκλογές

14 Μαρ 25, 2013
Απάντηση από τον/την Ἰάνης Λὸ Σκόκκο

""

Ο/Η Ἰάνης Λὸ Σκόκκο απάντησε στις Μαρ 25, 2013 στον/στην Ἑλληνικές σημαῖες στὶς Κυπριακές ἐκλογές

14 Μαρ 25, 2013
Απάντηση από τον/την Ἰάνης Λὸ Σκόκκο

"Ὅπως ξέρεις Κράζοντα Ἄφωνε ἀπὸ καιρὸ ἔχω διακρίνει τὴν σαφήνεια τοῦ λόγου σου, πρᾶγμ…"

Ο/Η Ἰάνης Λὸ Σκόκκο απάντησε στις Μαρ 25, 2013 στον/στην Ἑλληνικές σημαῖες στὶς Κυπριακές ἐκλογές

14 Μαρ 25, 2013
Απάντηση από τον/την Ἰάνης Λὸ Σκόκκο

"Σιγὰ μὴ φταίει τώρα καὶ ἡ ΠΑΥΛΙΝΑ, ἔστω κι' ἄν εἶναι φανατικὴ Κύπρια καὶ Ἑλληνίδα -…"

Ο/Η Ἰάνης Λὸ Σκόκκο απάντησε στις Μαρ 24, 2013 στον/στην Ἑλληνικές σημαῖες στὶς Κυπριακές ἐκλογές

14 Μαρ 25, 2013
Απάντηση από τον/την Ἰάνης Λὸ Σκόκκο

"Ἕνα συγγνώμη δὲν μοῦ λέει τίποτα,  ἄν καὶ ξέρω,  πολὺ καλὰ, κυρίως ἐπ'  αὐτοῦ, τοῦ "…"

Ο/Η Ἰάνης Λὸ Σκόκκο απάντησε στις Μαρ 24, 2013 στον/στην Ἑλληνικές σημαῖες στὶς Κυπριακές ἐκλογές

14 Μαρ 25, 2013
Απάντηση από τον/την Ἰάνης Λὸ Σκόκκο

"...πρᾶγμα ποὺ σημαίνει: νὰ μὴν ξεχνᾶμε τὶ θὰ πεῖ κάκιστος γείτωνας! Καὶ ὄχι ν' ἀφήνο…"

Ο/Η Ἰάνης Λὸ Σκόκκο απάντησε στις Φεβ 28, 2013 στον/στην Ἑλληνικές σημαῖες στὶς Κυπριακές ἐκλογές

14 Μαρ 25, 2013
Απάντηση από τον/την Ἰάνης Λὸ Σκόκκο

RSS

Στατιστικά ιστοσελίδας


Βίντεο

Σήμα

Γίνεται φόρτωση...

Φόρουμ

ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΜΟΥ

Ξεκίνησε από τον/την Βαγγέλης Βουτσίνος 10 Φεβ. 0 Απαντήσεις

Η Ποίησή μου

Ξεκίνησε από τον/την Βαγγέλης Βουτσίνος 10 Φεβ. 0 Απαντήσεις

ἡ κατάρα τῆς Ἀθηνᾶς

Ξεκίνησε από τον/την Ἰάνης Λὸ Σκόκκο Ιουν 29, 2023. 0 Απαντήσεις

μαζὺ μὲ τὴν ἐπάνοδό μου, αὐτό

Ξεκίνησε από τον/την Ἰάνης Λὸ Σκόκκο. Τελευταία απάντηση από τον/την Ἰάνης Λὸ Σκόκκο Ιουν 19, 2023. 1 Απάντηση

© 2024   Created by Nikolakakos Georgios (spartinos).   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης

SEO Services