Οι συζητήσεις του/της Nefeli riga (131)

Απαντήσεις σε συζητήσεις (109) Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

"Θα συμφωνήσω με την Παυλίνα  ΣΕ ΟΛΑ. Ειμαι στο φεης ΚΑΙ  ΈΤΣΙ   ΕΊΝΑΙ ΑΚΡΙΒΏς. <…"

Ο/Η Nefeli riga απάντησε στις Ιαν 12, 2013 στον/στην Πως γίνεται;

13 Ιαν 12, 2013
Απάντηση από τον/την Nefeli riga

"Asta  είναι φοβερό αυτό που συμβαίνει με τα σχολεία ΠΑΥΛΙΝΑ ΜΟΥ. Πόνος ψυχής, Απίστε…"

Ο/Η Nefeli riga απάντησε στις Ιαν 11, 2013 στον/στην ΤΟ ΓΡΑΜΜΑ -Ν- ΚΑΙ Η ΚΑΤΑΡΓΗΣΗ ΤΟΥ ...( Αξίζει να το διαβάσετε.!!)

17 Μαρ 15, 2014
Απάντηση από τον/την Ἰάνης Λὸ Σκόκκο

"To oνομά σου  βγαίνει από το Παντελεήμονα? τωρα το μαθαίνω. Ωραίο, μα κανείς δεν το…"

Ο/Η Nefeli riga απάντησε στις Ιαν 10, 2013 στον/στην ΤΟ ΓΡΑΜΜΑ -Ν- ΚΑΙ Η ΚΑΤΑΡΓΗΣΗ ΤΟΥ ...( Αξίζει να το διαβάσετε.!!)

17 Μαρ 15, 2014
Απάντηση από τον/την Ἰάνης Λὸ Σκόκκο

"Σ΄ευχαριστώ  από καρδιάς καλέ μου ! Αυτό το κείμενο θεώρησα οτι είμαι υποχρεωμένη να…"

Ο/Η Nefeli riga απάντησε στις Ιαν 10, 2013 στον/στην ΤΟ ΓΡΑΜΜΑ -Ν- ΚΑΙ Η ΚΑΤΑΡΓΗΣΗ ΤΟΥ ...( Αξίζει να το διαβάσετε.!!)

17 Μαρ 15, 2014
Απάντηση από τον/την Ἰάνης Λὸ Σκόκκο

"Είναι σημαντικό  να γράφεις την άποψή σου, όλοι  την περιμένουμε όποια <κατ εμένα…"

Ο/Η Nefeli riga απάντησε στις Ιαν 9, 2013 στον/στην Τι πιστεύετε για τα σχόλια στα ποιήματα ?

51 Απρ 14, 2013
Απάντηση από τον/την Κώστας

"Α.......καλά κατάλαβα... τότε,  πολύ  καλά σου έγραψα. (Δες τι εχεις, εκτίμησε  το, …"

Ο/Η Nefeli riga απάντησε στις Ιαν 5, 2013 στον/στην Παλεύοντας με τον εαυτό μου !!!

21 Ιαν 30, 2013
Απάντηση από τον/την ΤΥΨΕΙΣ

"Σου αρέσει να είσαι ειλικρινής,< γράφεις.> Ειλικρίνεια = και Αλήθεια ! Σωστά?…"

Ο/Η Nefeli riga απάντησε στις Ιαν 5, 2013 στον/στην Παλεύοντας με τον εαυτό μου !!!

21 Ιαν 30, 2013
Απάντηση από τον/την ΤΥΨΕΙΣ

"Συγχαρητήρια  για την ειλικρίνειά σου !!!!! Κάπως έτσι είναι τα πράγματα,  όπως τα γ…"

Ο/Η Nefeli riga απάντησε στις Ιαν 3, 2013 στον/στην Παλεύοντας με τον εαυτό μου !!!

21 Ιαν 30, 2013
Απάντηση από τον/την ΤΥΨΕΙΣ

"Τώρα πια την λέξη υγεία την νοιώθω όσο ποτέ άλλοτε μέσα μου δυνατή,, και βέβαια  σε …"

Ο/Η Nefeli riga απάντησε στις Δεκ 22, 2012 στον/στην H τέλεια στιγμή…!!!!!

11 Ιαν 9, 2013
Απάντηση από τον/την ΤΥΨΕΙΣ

"Ολόκληρο το κείμενό σου μου άρεσε. Ειναι αληθινό,,!! Μα  μου άρεσε περισσότερο <γ…"

Ο/Η Nefeli riga απάντησε στις Δεκ 22, 2012 στον/στην H τέλεια στιγμή…!!!!!

11 Ιαν 9, 2013
Απάντηση από τον/την ΤΥΨΕΙΣ

RSS

Στατιστικά ιστοσελίδας


Βίντεο

Σήμα

Γίνεται φόρτωση...

Φόρουμ

ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΜΟΥ

Ξεκίνησε από τον/την Βαγγέλης Βουτσίνος 10 Φεβ. 0 Απαντήσεις

Η Ποίησή μου

Ξεκίνησε από τον/την Βαγγέλης Βουτσίνος 10 Φεβ. 0 Απαντήσεις

ἡ κατάρα τῆς Ἀθηνᾶς

Ξεκίνησε από τον/την Ἰάνης Λὸ Σκόκκο Ιουν 29, 2023. 0 Απαντήσεις

μαζὺ μὲ τὴν ἐπάνοδό μου, αὐτό

Ξεκίνησε από τον/την Ἰάνης Λὸ Σκόκκο. Τελευταία απάντηση από τον/την Ἰάνης Λὸ Σκόκκο Ιουν 19, 2023. 1 Απάντηση

© 2024   Created by Nikolakakos Georgios (spartinos).   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης

SEO Services