Οι συζητήσεις του/της Δημήτριος Γκόγκας (18)

Απαντήσεις σε συζητήσεις (18) Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

"Υπέροχη η αίσθηση του να ερωτοτροπούν πάνω σου και εσύ λόγω...πολλαπλών υποχρεώσεων…"

Ο/Η Δημήτριος Γκόγκας απάντησε στις Νοέ 8, 2012 στον/στην Την 'Κάτσαμε"

3 Νοέ 11, 2012
Απάντηση από τον/την ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

"Συμφωνώ με αυτή την διαδικασία....την οποία έχω ακολουθήσει σε ότι .....έχω γράψει.…"

Ο/Η Δημήτριος Γκόγκας απάντησε στις Νοέ 4, 2012 στον/στην Κατοχύρωση στίχων…μουσικής.

4 Νοέ 14, 2012
Απάντηση από τον/την Nefeli riga

"Συμφωνω με την υποκειμενικότητα ............ κύριε Μαράκο  εξάλλου εάν εσείς ορίζετε…"

Ο/Η Δημήτριος Γκόγκας απάντησε στις Οκτ 24, 2012 στον/στην Σεβασμός της προσπάθειας κάθε καλλιτέχνη.

56 Νοέ 10, 2012
Απάντηση από τον/την Δημήτριος Γκόγκας

"ο ένας τον άλλον φίλε μου, κρίνει πάντα ο ένας τον άλλον, εδώ για πολύ πιο ανούσια π…"

Ο/Η Δημήτριος Γκόγκας απάντησε στις Οκτ 24, 2012 στον/στην Σεβασμός της προσπάθειας κάθε καλλιτέχνη.

56 Νοέ 10, 2012
Απάντηση από τον/την Δημήτριος Γκόγκας

"Φυσικά και οι ...τεράστιοι ποιητές είχαν και....την έυνοια της...τύχης αλλά δεν νομί…"

Ο/Η Δημήτριος Γκόγκας απάντησε στις Οκτ 24, 2012 στον/στην Σεβασμός της προσπάθειας κάθε καλλιτέχνη.

56 Νοέ 10, 2012
Απάντηση από τον/την Δημήτριος Γκόγκας

"Συμφωνώ με όλους και σε όλα. Ας καταθέσω και εγώ την άποψή μου. Από την στιγμή που κ…"

Ο/Η Δημήτριος Γκόγκας απάντησε στις Οκτ 23, 2012 στον/στην Σεβασμός της προσπάθειας κάθε καλλιτέχνη.

56 Νοέ 10, 2012
Απάντηση από τον/την Δημήτριος Γκόγκας

"Κύριε Ανδρέα τελικά μου φαίνεται ότι είχα δίκαιο ......έχω επισκεφτεί και είμαι μέλο…"

Ο/Η Δημήτριος Γκόγκας απάντησε στις Σεπ 20, 2012 στον/στην ΚΑΝΟΝΕΣ

11 Σεπ 20, 2012
Απάντηση από τον/την Δημήτριος Γκόγκας

"Λοιπόν αποδεχόμαστε την μονολεκτική κριτική του : Ωραίου, έξοχου, καταπληκτικού κτλ…"

Ο/Η Δημήτριος Γκόγκας απάντησε στις Σεπ 18, 2012 στον/στην ΚΑΝΟΝΕΣ

11 Σεπ 20, 2012
Απάντηση από τον/την Δημήτριος Γκόγκας

RSS

Στατιστικά ιστοσελίδας


Βίντεο

Σήμα

Γίνεται φόρτωση...

Φόρουμ

ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΜΟΥ

Ξεκίνησε από τον/την Βαγγέλης Βουτσίνος 10 Φεβ. 0 Απαντήσεις

Η Ποίησή μου

Ξεκίνησε από τον/την Βαγγέλης Βουτσίνος 10 Φεβ. 0 Απαντήσεις

ἡ κατάρα τῆς Ἀθηνᾶς

Ξεκίνησε από τον/την Ἰάνης Λὸ Σκόκκο Ιουν 29, 2023. 0 Απαντήσεις

μαζὺ μὲ τὴν ἐπάνοδό μου, αὐτό

Ξεκίνησε από τον/την Ἰάνης Λὸ Σκόκκο. Τελευταία απάντηση από τον/την Ἰάνης Λὸ Σκόκκο Ιουν 19, 2023. 1 Απάντηση

© 2024   Created by Nikolakakos Georgios (spartinos).   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης

SEO Services